W ofercie znajdziemy stopnie profilowane:

  • Graepel Stabil S – przeznaczone do zastosowania w ekstremalnych warunkach otoczenia, gdzie wymagany jest wysoki stopień bezpieczeństwa. Są to stopnie antypoślizgowe, które przenoszą duże obciążenia i dają znakomity efekt drenażowy,
  • Graepel Stabil – stabilne i wytrzymałe stopnice schodowe – klasyczne podesty, które są bezpieczne i uniwersalne w zastosowaniu do podłoża, podestów, ścieżek komunikacyjnych i schodów,
  • Graepel Steg – podest z szerokim spektrum zastosowań,
  • Graepel Rund S – uniwersalny podest, o dobrym efekcie drenażowym, wykorzystywany do podłoża, podestów, ścieżek komunikacyjnych i schodów,
  • Graepel Rund – podest z okrągłymi otworami o znakomitych właściwościach antypoślizgowych i wysokiej nośności,
  • Graepel Rund N – daje dobry efekt drenażowy i stosowany jest w miejscach, gdzie pożądana jest gładkość stopni,
  • Graepel Rund B – podest z bezpieczną perforacją,
  • Graepel Raute – podest o zamkniętej powierzchni,
  • Graepel Kegel – stożkowy podest o zamkniętej powierzchni,
  • Graepel Gumminoppe – bezpieczny podest z okrągłymi otworami wypełnionymi wkładkami gumowymi.

GRAEPEL STABIL S

Znakomity w warunkach extremalnych gdzie wymagany jest wysoki stopień bezpieczeństwa (antypoślizgowość). Przenoszący duże obciążenia, duża przestrzeń wyporu a także znakomity efekt drenażowy. Korzystnie zmniejsza koszty konstrukcji nośnej i znacznie ją upraszcza.


GRAEPEL STABIL

Jeden z najbardziej klasycznych podestów bezpiecznych znajdujący uniwersalne zastosowania jak: podłoża, pomosty, ścieżki komunikacyjne, schody a także jako elementy konstrukcji stalowych.


GRAEPEL STEG

Podest Steg z uwagi na jego kształt posiada wiele praktycznych zastosowań. Wyróżnia się również dużą stabilnością. Często stosowany w obiektach przemysłowych i transporcie.


GRAEPEL RUND S

Uniwersalny podest znajdujący zastosowanie jako pomosty, ścieżki komunikacyjne, schody a także jako elementy konstrukcji stalowych. Charakteryzuje się także dobrym efektem drenażowym.


GRAEPEL RUND
Podest z okrągłymi otworami o właściwościach antypoślizgowych, wysokiej nośności i dobrym efekcie drenażowym. Idealny na podesty rusztowań, wejścia i podesty obsługowe do samochodów ciężarowych oraz pojazdów użytkowych.

GRAEPEL RUND N

Połączenie perforacji Rund i Kegel (okrągły i stożek). Dobry efekt drenażowy. Stosowany z powodzeniem nawet w miejscach gdzie poruszamy się bez obuwia. Zastosowanie wewnątrz i zewnątrz obiektów.


GRAEPEL RUND K

Podest znajdujący zastosowanie na otwartych przestrzeniach, gdzie odbywa się ruch pieszych, jak również w pomieszczeniach przemysłowych.


GRAEPEL RUND F

Podest profilowany znajdujący zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz obiektów, umożliwiający bezpieczne i wygodne poruszanie się w obiektach przemysłowych.


GRAEPEL RUND A

Specjalny podest profilowany posiadający szczególną powierzchnię charakteryzującą się małymi otworami. Wykorzystywany jako podest lub stopnie w obiektach przemysłowych.


GRAEPEL RUND B

Perforacja podestu tworzy bezpieczną i bardzo wygodną powierzchnię dla pieszych. Zastosowanie: klatki schodowe wewnątrz i na zewnątrz obiektów publicznych oraz przemysłowych.


GRAEPEL RAUTE (romb)

Podest perforowany antypoślizgowy o zamkniętej powierzchni.


GRAEPEL KEGEL (stożek)

Podest perforowany antypoślizgowy o zamkniętej powierzchni.


GRAEPEL GUMMINOPPE

Jeden z bezpieczniejszych podestów perforowanych z okrągłymi otworami wypełnionymi wkładkami gumowymi, które umożliwiają ciche i bezpieczne poruszanie się po nim. Jego wygląd nadaje charakter i czyni go, ulubionym materiałem do produkcji schodów w nowoczesnym budownictwie miejskim i przemysłowym.


GRAEPEL RUND C

Podest profilowany o estetycznej perforacji okrągłej stosowany najczęściej wewnątrz obiektów. Znajduje również zastosowanie jako okładzina fasad czy ochrona przeciwsłoneczna.