Powszechne zastosowanie ławek oraz siedzisk perforowanych czyni je poszukiwanymi na rynku produktami. Siedziska oraz ławki, do wykonania których została zastosowana blacha perforowana, odznaczają się licznymi zaletami. Gwarantują bardzo wysoki komfort siedzenia, są stabilne i wytrzymałe oraz zapewniają znakomitą wentylację. Wyeliminowanie ostrych krawędzi zwiększyło poziom bezpieczeństwa.

Prosty montaż oraz opcja rozmaitych konfiguracji siedzeń w ciągu to istotne atuty, jakimi odznaczają się nasze siedziska i ławki perforowane.

Podstawowe parametry:

  • siedzisko wykonane z blachy perforowanej o grubości 1-1,5 mm o wymiarach 500×500 mm obsadzone w profilu okrągłym lub eliptycznym. Stelaż z profilu zamkniętego 3x30x70 + elementy złączne. Swobodna konfiguracja ilości siedzisk w danym ciągu, łatwy montaż.