Perforowane blachy – w zależności od zastosowanego typy perforacji – znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu i gospodarki, przy czym koniecznie należy wspomnieć o produktach, jakimi są blachy na lawety. Jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone są one głównie na lawety, jednakże używa się ich także m. in. w auto transporterach, specjalistycznych przyczepach używanych w transporcie, samochodach dostawczych czy jako zabudowy samochodów etc.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo blachy perforowane na lawety wykonywane z takich materiałów jak:

  • stal czarna – zwykła,
  • stal nierdzewna,
  • stal ocynkowana.

Każda blacha na lawetę dostępna jest zarówno w wariantach standardowych, jak i niestandardowych realizowanych na indywidualne zamówienie klienta, z ustalonymi marginesami.. Grubości blach mieści się w przedziale od 2 mm do 4 mm. Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb i oczekiwań zamawiających.


Oferujemy szeroki wybór w zakresie blach perforowanych oraz innych wyrobów ze stali i nie tylko.

Produkujemy blachy do lawet z różnymi perforacjami w zależności od potrzeb. Grubości blach od 2- 4 mm Istnieje możliwość produkcji pod wymiar, z ustalonymi marginesami.

Rodzaje materiału: Stal czarna, stal ocynkowana, stal nierdzewna.