Znakomite parametry techniczne oraz walory estetyczne, jakimi odznaczają się nowoczesne blachy trapezowe, predysponują je do wielu zastosowań. Doskonale sprawdzają się nie tylko jako pokrycia dachowe, ale również w charakterze pokryć elewacyjnych oraz elementów wielu konstrukcji architektonicznych. W tym obszarze wyszczególnia się liczne produkty takie jak m. in. blacha trapezowa żaluzjowa zaślepiona 11 fal.
Do jej produkcji wykorzystujemy takie surowce jak:

  • stal czarna,
  • stal ocynkowana,
  • aluminium

Prezentowana blacha trapezowa dostępna jest:

  • w standardzie powierzchni gładkiej – na zamówienie klienta istnieje opcja malowania proszkowego wg palety RAL,
  • w długościach fabrycznych 4, 5 i 6 m – tniemy też na inne długości,
  • bez powszechni prześwitu,
  • w różnych wariantach grubości w zależności od tego, z jakiego surowca wykonana jest trapezowa blacha na dach i nie tylko.

Grubości (mm)
Waga(kg/m)Powierzchnia prześwitu
Stal0,87,85Nie
Aluminium13,44Nie