SK-STAL


Producent bram, ogrodzeń oraz balustrad.

 

SK-STAL | bramy | ogrodzenia | balustrady

Jesteśmy firmą produkcyjno-usługową z branży ślusarskiej z kilkuletnim doświadczeniem. Oferujemy szeroką gamę bram dwuskrzydłowych, przesuwnych, przęseł ogrodzeniowych furtek oraz balustrad zewnętrznych i wewnętrznych, krat. Wykonujemy ogrodzenia z paneli a także z siatki. Zapewniamy kompleksową obsługę ślusarską: począwszy od wykonania pomiarów, poprzez fachowe doradztwo, produkcję, aż po montaż.


Najwyższa jakość. Wiele możliwości wykonania.

Stosujemy techniki zapewniające trwałość i efektowny wygląd realizacji dzięki między innymi możliwości zastosowania ocynkowania ogniowego oraz malowania. Wyroby wykonujemy wg posiadanych własnych projektów oraz indywidualnych zamówień klientów często nietypowych i zróżnicowanych. Dbamy o gustowny wygląd naszych bram i ogrodzeń, oferując wzornictwo reprezentujące zróżnicowane style, dopasowane zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych budowli.


Dlaczego warto wybrać SK-STAL?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, znamy się perfekcyjnie na naszym fachu. Nasza wiedza praktyczna i teoretyczna pozwala na realizację praktycznie każdego zlecenia. Współracujemy z naszymi Klientami, udzielamy porad oraz pomagamy w wyborze najlepszych opcji dla danego zlecenia. Wspieramy oraz pomagamy - po to aby efekt finalny, zachwycił każdego!
Naszą działalność prowadzimy głównie na terenie województwa małopolskiego i śląskiego, realizowaliśmy także zlecenia do Niemiec i Austrii. Istnieje możliwość wystawienia faktury Vat oraz faktury wewnątrzwspólnotowej.

 

Ogrodzenia

Produkujemy ogrodzenia proste oraz ozdobne. Wytawarzane przez nas ogrodzenia to produktu na wiele lat.

Balustrady

Oferujemy balustrady zewnętrzne i wewnętrzne. Umiejętnie łączymy metal, drewno i szkło.

Bramy

Z automatyką czy bez? Malowane proszkowo czy ocynkowane? Wybierz opcje dla siebie, a my ją przygotujemy i zamontujemy.

Dla ogrodu

Najlepsze rozwiązanie na długie lata.
Huśtawki, grille oraz wiele innych przydatnych akcesorii.