Szeroki wybór w zakresie technicznych produktów jakimi są blachy perforowane stwarza ogromne możliwości zastosowań w wielu sektorach gospodarki i przemysłu. Znajdują się wśród nich m. in. blachy trapezowe, które w praktyce doskonale sprawdzają się głównie jako blachodachówka. Są jednak wykorzystywane nie tylko jako pokrycia dachowe, ale również używa się ich do krycia elewacji oraz wykorzystuje w charakterze elementów konstrukcyjnych.

Materiały:

  • Stal czarna
  • Stal ocynkowana
  • Aluminium

Powierzchnia zewnętrzna

Standardowo powierzchnia gładka, możliwość malowania proszkowego wg palety RAL

Długości

Standardowe długości fabryczne 4, 5, 6 metrów

Istnieje możliwość pocięcia na wskazany wymiar, szczegóły na podstawie zapytania

 Grubości (mm)Waga(kg/m)Powierzchnia prześwitu
Stal0,82,9522%
Aluminium11,3822%